Naše projekty

IX.sk - skracovač URL adries

IX.sk Skracovač linkov IX.sk využíva krátkosť dĺžky mena svojej domény a poskytuje službu presmerovania z dlhej internetovej adresy (URL) na kratšiu. Adresa bude v databáze IX.sk uložená navždy, takže aj po rokoch bude hyperlink stále fungovať.
apríl 2013
www.ix.sk

Čeknito.sk - jeden z najvačších slovenských video serverov

Čeknito.sk Čeknito bola prvá stránka na Slovensku, ktorá sa zaoberala videom. Jeho činnosť sa začala v roku 2006 a tým sa ľuďom otvorili nové dvere v oblasti internetovej zábavy. Označujeme sa ako videoportál a už na prvý pohľad je jasné prečo. Na Čeknito môžete uploadnuť svoje vlastné video a ukázať ho tak celému svetu!
január 2012
www.ceknito.sk (slovenská verzia)
www.ceknito.cz (česká verzia)

iFaktury.sk - fakturačný systém na webe

iFaktury.sk Jednoduchá a rýchla tvorba faktúr priamo z internetového prehliadača je odteraz samozrejmosť. Faktúru vytvoríte rýchlo, za pár minút ju máte pripravenú na tlač. Službu môžete využívať v základnej verzii zadarmo, alebo si aktivujte platenú verziu za bezkonkurenčne nízku cenu.
jún 2011
www.ifaktury.sk

xDisk.cz - upload/download server pre Vaše súbory

xDisk.cz Jediná stránka, ktorú budete pre Vaše súbory a obrázky potrebovať. Zdieľajte svoje súbory a obrázky na xDisk.cz a nemusíte sa zaujímať o kapacitu disku, hosting alebo kapacitu linky. Svoje súbory môžete ukryť za heslo a tak sa k nim dostanú iba Vami určené osoby.
august 2010
www.xdisk.cz

Media Plus, s.r.o.
Smolenická 18
851 05  Bratislava
Slovensko

Otvoriť celý kontakt

Vlastníte projekty?
ponúknite nám ich

prejdite na formulár